Група європейських хакерів проводить iCO ФОРКОМ ZCash для даркнета

Група європейських хакерів проводить ICO для альткойна, який на їхню думку, претендує на місце ZCash, з поліпшеною конфіденційністю і анонімністю. Група називає себе "етичними" хакерами, які пропонують альткойн під назвою Ebitz для використання в даркнета.

Токени Ebitz будуть доступні для покупки до 26 грудня або до досягнення кінцевої мети в 500 BTC.

На відміну від ZCash, Ebitz не підтримує "винагороду засновникам". Алгоритм консенсусу був змінений на доказ частки (proof-of-stake), щоб запобігти платформу від контролю декількох централізованих ферм GPU.

Ці дві проблеми, на думку групи, продовжують впливати на Zcash. "Саме тому ми хочемо представити пропозицію поза цих проблем. Наше рішення: зміна алгоритму на PoS і виключення винагороди засновникам - ми не є компанією в США", - зазначила група в своїй заяві.

Ebitz обіцяє посилити конфіденційність і анонімність, зберігаючи при цьому можливості селективної прозорості.

"Ми належимо до європейської групі етичних хакерів і віримо, що технологія, на якій заснована ZCash - це майбутнє в анонімності. Наш очевидний крок - створення нової версії, з активним просуванням для широкого використання в даркнета за рахунок наших зв'язків і впливу. ми використовуємо наш вплив, щоб зробити Ebitz єдиною монетою після біткоіни, яка буде використовуватися в даркнета ".

Під час ICO, Ebitz пропонує до продажу 95% монет від загального обсягу 21 000 000 монет для інвесторів.З впровадженням алгоритму докази частки, платформа пропонує держателям токенов річні відсотки в розмірі 3%. 5% токенов Ebitz утримуються групою для подальшого заохочення програм в галузі розвитку.

Ebitz пропонує знижки для перших учасників ICO. Ті, хто внесуть інвестиції протягом другої і третьої тижня отримають бонус 15% і 10%, відповідно. Платформа також пропонує премії за переклади, кампанії в підписі на Bitcointalk і Twitter, а також за висвітлення анонса в новинах і блогах.

Судячи з умов і риториці, цей проект є досить стандартний хайп. Технічних подробиць і плану розробок не надано, а що залишилися у творців монети планується витратити виключно на рекламні цілі. Однак, і він може злетіти на хвилі популярності ZCash та інших проектів анонімних криптовалюта.