Колишній агент ФБР зізнався в крадіжці конфіскованих біткоіни silk Road

Ще в 2015 році два агента Секретної служби США Шон Бріджес (Shaun Bridges) і Карл Марк Форс (Carl Mark Force IV) були заарештовані і засуджені до тюремного ув'язнення за розкрадання коштів при розслідуванні справи про тіньовому ринку Silk Road. Тепер в цій справі відкрилася нова сторінка. 15 серпня цього року Шон Бріджес визнав себе винним в розкраданні 1600 BTC з конфіскованих федеральними органами біткоіни.

Схоже, що історія підпільного ринку Silk Road ніколи не закінчиться. Днями заарештованому у цій справі колишньому спецагенту Шону Бріджес було пред'явлено звинувачення у відмиванні грошей. Згідно з судовими документами, розміщеним у відкритому доступі на PACER, Бріджес перемістив з федерального рахунку на біржі Bitstamp 1606 BTC, вартість яких зараз складає 6. 6 мільйонів доларів. У той час викрадені біткоіни коштували близько півмільйона доларів. Повідомляється, що кошти були переведені на дві біржі - BTC-e і Bitfinex.

Нещодавно Бріджес виявив бажання відповідати на питання і погодився піти на досудову угоду зі слідством.

Досудова угода і "ключі до королівства"

На судовому слуханні після виступу звинувачення суддя Річард Сиборг задав Бріджес питання, чи є все сказане правдою. Колишній федеральний агент відповів, що інформація відповідає дійсності. Яку саме досудову угоду уклав Бріджес з обвинуваченням, незрозуміло, проте тепер йому може загрожувати десять років тюремного ув'язнення і штраф на суму в 250 000 доларів.

Сім'я Росса Ульбріхта заявляє, що Шон Бріджес і Карл Марк Форс негативно впливали на розслідування Silk Road в цілому, і слухання у справі Ульбріхта зокрема. Велика частина інформації про агентів-шахраїв була скрита від суду, незважаючи на те, що сім'я Ульбріхта говорила, що у двох агентів є "ключі до королівства Silk Road".

Захист Ульбріхта стверджує, що у Форсу і Бріджеса був доступ до паролів адміністратора Silk Road, вони могли заволодіти акаунтами, (...), отримати доступ до закритих ключів гаманців, банківських рахунків тощо.

Тепер, в очікуванні нового вироку судді Сиборга, Бріджес належить провести у в'язниці ще кілька місяців.