Десятка міст, охоплених лихоманкою біткоіни

За міру того, як ціна на біткоіни б'є нові рекорди, люди по всьому світу намагаються привернути інтернет в пошуках інформації про криптовалюта.

З огляду на зростаючий інтерес до біткоіни, ціна на який сьогодні досягла позначки в 2 750 доларів, заперечувати його світову популярність стає все складніше. При ринкової капіталізації в більш ніж 40 мільярдів доларів, біткоіни повільно наближається до світового визнання - цілі шляху, що почалося понад восьми років тому. Внесок в ринкову капіталізацію біткоіни роблять не тільки мільйони доларів інвесторів - безліч нових користувачів, які тільки планують інвестувати, шукають способи, як це здійснити.

Запуск ракети

Аналіз найбільш популярних запитів на Google по містах демонструє, що тема криптовалюта цікавить громадян Америки, Європи, Африки та Азії. У список увійшли міста, раніше не виявляли особливого інтересу до біткоіни, що, безсумнівно, вказує на зростання популярності криптовалюта.

22 травня біткоіни вийшов на шосте за популярністю місце в США як найбільш часто запитуваний термін, отримавши більше 200 000 запитів. У двадцятку найбільш частих запитів увійшов і Ефіріум.

Топ-10 міст, на якій знаходяться термін "біткоіни"

В список міст, найбільш часто запитують термін "біткоіни", увійшли:

  1. Лагос

  2. Сан-Франциско

  3. Амстердам

  4. Нью-Йорк

  5. Торонто

  6. Сінгапур

  7. Лос-Анжелес

  8. Відень

  9. Мельбурн

  10. Сідней

Очолює список нігерійський місто Лагос, який демонструє небувалий підйом інтересу до біткоіни.Незважаючи на те, що в порівнянні з іншими країнами біткоіни в Нігерії не такий популярний, перше місце в списку Google, швидше за все, вказує на необхідність в країні децентралізованої і дефляційної валюти.

Другим в списку йде Сан-Франциско, випереджаюче два інших американських міста - Нью-Йорк і Лос-Анжелес. США вважаються однією з найбільш впливових в кріптовалютном просторі країн, а американський долар складає значну частку в обсязі торгів біткоіни, поступаючись тільки японської ієни. В даний час американці чекають рішення SEC щодо перегляду заявки на створення фонду Bitcoin ETF.

Наступними йдуть два європейські міста - Амстердам і Відень. Європа все ще трохи відстає щодо прийняття біткоіни, оскільки кількість європейських країн, що використовують євро для взаємодії з біткоіни, становить близько 7% від загального обсягу торгів біткоіни.

Досить дивно було виявити в цьому списку Торонто, оскільки канадський долар на даний момент складає менше 0. 30% від загального обсягу торгів біткоіни. Однак з часом, у міру розвитку біткоіни, ситуація може змінитися.

Завершують список два австралійських міста - Мельбурн і Сідней. Австралійський долар бере участь в обсязі торгівлі біткоіни ще менше, проте недавнє скорочення податків, пов'язане з проблемою подвійного оподаткування біткоіни, може підштовхнути розвиток кріптовалютной галузі в країні.

біткоіни штормом пронісся по Японії

Повірте, ви не єдиний, кого здивувала відсутність в списку японських міст. Такий результат може означати, що криптовалюта в країні ще є куди рости. Також це може означати, що японці не вважають за необхідне шукати інформацію про біткоіни в Google, оскільки криптовалюта вже досить широко використовується в країні, і не тільки через інтернет.

Усім відомо, що Японія поступово стає свого роду "столицею біткоіни". Нещодавно країна прийняла закон, який визнає криптовалюта в якості законного способу оплати. А на цьому тижні японська авіакомпанія Peach Airlines з'явилася в заголовках новин, повідомивши про прийом біткоіни для оплати перельотів.

Так або інакше, вже очевидно, що біткоіни все більше наближається до фази глобального прийняття, хоча, як показує Google, криптовалюта все ще є куди розвиватися як в Японії, так і в світі.