Хитрий хід: bTC-e пропонує клієнтам повернення 55% і списання залишилися 45% боргу

Доступна можливість вивести 55% коштів з аккаунта в Коін, за умови відмови від наших боргових зобов'язань на інші 45% коштів у вигляді токенов.

Більш докладно про умови, принципі розрахунку і формі виведення можна ознайомитись за адресою // btc-e. nz / refund.

Що буде із засобами на акаунтах тих користувачів, які вирішать залишитися і дочекатися запуску нового майданчика?

Ваш профіль буде автоматично перенесений з усіма параметрами безпеки (пароль, 2FA, білий список IP).

  1. Все ваші кошти будуть перенесені на новий майданчик.
  2. На день запуску майданчика баланс буде перерахований за ринковим курсом і буде зарахований на акаунти c більш високим співвідношенням, ніж 55/45.

  3. На баланс вашого облікового запису будуть зараховані токени, які ви зможете використовувати для торгів і випуску кодів.

  4. Хід, без сумнівів, дуже елегантний - користувачі, які проявлять лояльність до біржі, мають шанс через деякий час отримати назад свої гроші в повному обсязі. Ті ж, хто хоче отримати хоча б частину і розлучитися з біржею назавжди, теж можуть зробити це, пожертвувавши 45% свого балансу на біржі на момент закриття.

На момент публікації деякі користувачі вже зробили запити на повернення 55%, але про отримання коштів поки не повідомляли.

Тепер клієнти BTC-e, особливо мали на депозитах великі суми, виявляються перед нелегким вибором: забрати частину і піти з миром, або знову довіритися біржі і чекати повного повернення? Ще більшу неясність вносить один істотний фактор: якою б "білої" не була нова біржа, за нею будуть стояти ті ж люди, а це значить, що вони залишаються під прицілом американських спецслужб, які можуть закрити нову біржу точно так же, як і стару . І власники біржі, і більшість клієнтів це дуже добре розуміють.

Після пограбування Bitfinex виграли оптимісти, які не тільки не продали, а й купили додаткові маркери BFX. Але у випадку з Bitfinex не було третьої сторони в особі ФБР, точніше, правоохоронні органи виступали на стороні біржі, але таємничий хакер так і не був спійманий.Хто ж на цей раз зробить вірну ставку?