Починається кріптовалютний злива (з громом і блискавками)

А не поспішай ти нас ховати, а у нас ще є Ріплі ...

Чорний вівторок - так швидше за все буде названий сьогоднішній день, враховуючи стрімке падіння цін практично всіх криптовалюта на біржах. Навіть надійний біткоіни і Ефіріум показують довгі червоні соплі на графіках, долаючи свої новорічні мінімуми в південному напрямку.

Ефіріум за кілька годин втратив 200 $ ціни і продовжує знижуватися. Не рятує його навіть новина про прийдешнє Форк з роздачею ETZ. Про інші криптовалюта говорити не будемо - там ситуація ще сумніша.

Що вже говорити про бідолаху Ріплі, який пробив вночі планку в 100 рублів продовжив свій катастрофічний політ вниз. Його ціна вже впритул наблизилася до 1, 5 $ (про що багато не відбулися інвестори мріяли тижнем раніше, але не поспішають купувати навіть за ці гроші тепер).

  • Ripple: історія злету і падіння

Єдиний, хто на тлі крипто-паніки тримається молодцем, презирливо поглядаючи на цей крипто-хаос - російський рубль. Чи то нафту його непогано підгодувала своєю ціною 70 доларів за барель, то чи напередодні березневих виборів президента РФ курс підкручують - не важливо. Факт залишається фактом - всі падають, він росте.

Невже це кінець ринку криптовалюта, або просто пересичення і тимчасове повернення? У будь-якому випадку для тих, хто ще не встиг накупити токенов - не поспішайте, а хто вже увійшов - побудьте якийсь час інвестором, до нуля ще жодна криптовалюта не зменшилася.Буде і зростання, це ринок. Про продовження ситуації читайте тут ...