Компанія з США буде використовувати блокчейн для нової системи голосування

Ще один приклад використання технології блокчейна - це проведення електронних виборів. Global Election Services з Нью-Йорка, дочірня компанія Global Arena Holding, вивчає можливості інтеграції додатка, заснованого на технології блокчейна, яке допомагає в проведенні голосування.

Технологія Блокчейн починає використовуватися банками, науково-дослідними інститутами, фондовими ринками, такими як NASDAQ, і найбільшими державними інститутами, в тому числі Казначейством Великобританії (UK Treasury).

З прозорою і точної системою обліку, технологія цифрового публічного реєстру показує різноманітні можливості та приголомшуючий потенціал через свою ефективності та відкритості. Демократичний процес голосування, наприклад, може бути забезпечений в Інтернеті он-лайн, на відміну від будь-якого іншого способу голосування, який нам відомий. Він відрізняється безпомилковим підрахунком результатів і повністю прозорою перевіркою кожного окремого голосу.

Голосування в блокчейне

В Нью-Йорку, Global Election Services (GES) оголосила про партнерство з Blockchain Technologies з метою вивчення додаткових можливостей, які пропонують програми на блокчейн.
Команди з обох компаній вже почали "концептуальне вивчення" життєво важливих завдань процесу голосування, які включають в себе рекомендовану пошту по отриманню бюлетенів, таблиці реєстрації і власне інтернет-голосування.

У своєму прес-релізі президент GES і голова Відділу з арбітражу та посередництва (Chairwoman of the Mediation and Arbitration Division) відзначають гігантські можливості блокчейна:

Якщо і є якісь технології, які можуть сприяти розширенню можливостей щодо проведення виборів у високотехнологічному світі - то серед них блокчейн поза конкуренцією.

Global Arena Holding, материнська компанія GES, і її генеральний директор Джон Метьюс також зареєстрували квотум довіри до блокчейну.

"Швидкий. Більш безпечний. Точний. Прозорий і зрозумілий. Найголовніше, що блокчейн -" електронний ", що робить його зручним і доступним на глобальному рівні".

Майже 18 місяців тому відбулося перше використання технології blockchain в демократичних виборах, коли Ліберальний альянс в Данії став першою політичною силою в світі, яка проголосувала за допомогою системи, заснованої на блокчейне. "Кріпто-голосування" також використовуються в конгресі Іспанії, в Норвегії і серед Піратської партії Європи (Europe's Pirate Party).

Тепер, з такими компаніями як GES, почнуть активно розвиватися блокчейн-додатки для голосування. Це всього лише питання часу, перш ніж велика кількість людей почне використовувати цю технологію і вийде за межі стереотипу, що електронне голосування є небезпечним і вразливим для простих хакерських атак.