Журналіст cNN проводить передачу про життя за Bitcoin

"Все це настільки банально і просто!"

Так говорить відомий американський документаліст Морган Сперлок на початку епізоду передачі Inside Man на CNN, який був цілком присвячений Bitcoin. Передача вийшла 19 лютого в 21: 00 ET / PT.


Під час шоу Сперлок ділиться власним досвідом життя за біткойни: спочатку він купує їх у Нью-Йоркському Центрі Bitcoin, потім допомагає встановити нові комп'ютерні потужності на майнінговие ферми і відвідує нині припинив своє існування чорний ринок Silk Road 2. 0, щоб купити підроблений Rolex.

Передача має ряд анімаційних вставок, в тому числі про видобуток Bitcoin і ролі Майнер в здійсненні операцій. Інші моменти включають в себе відвідування кафе з оплатою замовлення в Bitcoin. На питання, чому плата була максимальною, бармен вказав на волатильність ціни Bitcoin.

Під час передачі Сперлок проводить кілька інтерв'ю, в тому числі з фахівцем з кібербезпеки Деном Камінські, колишнім спеціальним агентом ФБР Крістофером Тарбелл, сенатором-демократом від Західної Вірджинії Джо Манчіні і відомим ентузіастом біткойнов - Андреасом Антонопулусом.

В результаті автор зосереджує увагу на прозорості угод з Bitcoin, укладаючи:

Навіть якщо сплески ціни Bitcoin мають тільки спекулятивне значення, технологія може увійти в історію як одне з найважливіших винаходів нашого часу.

Джерело

Матеріал надав: Alex03