5 Загальновідомих фактів про Ефіріуме

біткоіни - не єдина криптовалюта з високою капіталізацією, ціна якої впевнено йде вгору в довгостроковій перспективі. З початку року ціна на біткоіни зросла майже на 50%, в той час як ефір збільшив свою вартість більш ніж на 1000% - з приблизно 8 доларів 1 січня до майже 90 доларів на цьому тижні. Ось 5 загальновідомих фактів, які новачкам в світі криптовалюта слід знати про Ефіріуме.

1. Це не несподіваний успіх

За даними CoinMarketCap, ще на початку 2016 року ефір став другою за величиною ринкової капіталізації криптовалюта, зумівши відсунути на другий план такі раніше лідирували альткоіни, як LTC і XRP. Подібне зростання пояснюється тим, що кріптовалютная середу залучила нові інвестиції, отримавши в своє розпорядження близько 7 мільярдів доларів тільки в першому кварталі 2017 року. За цей період ціна на ефір зросла більш ніж на 500%. Якщо ж розглядати ширший проміжок часу, то результати цієї криптовалюта здаються ще більш вражаючими - з моменту запуску в 2015 році її вартість збільшилася на 2 800%, незважаючи на широкий розголос і підготовку старту, значно послабили ефект низької бази, завдяки якому ранні інвестори і Майнер біткоіни збільшили свої початкові вкладення в сотні разів ...

2. Обсяг торгових операцій сильно змінювався

За час існування Ефіріума, обсяг торгових операцій з цією валютою досить часто зазнав значних змін. Іноді він був дуже скромним - в межах 100 000 доларів протягом доби, а в інший час активність зростала у кілька разів.Наприклад, в березні цього року в деякі дні обсяг торгових операцій наближався до 600 000 000 доларів.

3. Пошуковий інтерес значно зріс

Як з'ясувалося, пошуковий інтерес значно впливає на ціну криптовалюта, так як більшість потенційних інвесторів спочатку шукають в пошукових системах ціну на неї. За даними Google Trends, інтерес до ефіру значно виріс за останні два роки, хоча поряд зі злетами, спостерігалися і його періодичні падіння. Пік пошукового інтересу припав на середину березня цього року, коли термін "ефіріум" досяг найвищої точки своєї популярності в період з 12 по 18 березня. Інтерес користувачів до Ефіріуму різниться в завімості від їх географічного положення. Згідно з даними Google Trends, найбільший інтерес до ефіру відчувають в Швейцарії, на другому місці - Венесуела.

4. Майже всі найбільші біржі криптовалюта торгують ETH

Кілька великих бірж стали пропонувати ефір своїм клієнтам в перших місяців, зараз же він торгується практично на всіх основних біржах криптовалюта. Наприклад, Poloniex додала в торги кріптовалютную пару ETH / BTC ще в серпні 2015 року. Kraken, Bitfinex, Coinbase і Gemini також незабаром наслідували її приклад - більшість з них також додали можливість торгівлі ефірами за долари і інші фіатние валюти. Інші компанії пропонують своїм клієнтам позабіржову торгівлю (OTC) цієї криптовалюта. Genesis Trading, наприклад, додала опцію OTC на початку 2106 року, а Octagon Strategy - в березні 2017 року.

5. У Ефіріуме можна створювати свої активи

Платформа Ефіріума дозволяє розробникам створювати власні активи поверх основного блокчейна. За минулий рік кількість продажів монет для проектів на основі Ефіріума значно зросла і продовжує збільшуватися.Є всі підстави припускати, що інтерес до подібних проектів не згасне, а навпаки буде тільки зростати з часом. Зокрема, Ефіріум - перша криптовалюта, в яку зробили прямі інвестиції такі великі технологічні компанії, як Microsoft, IBM та інші учасники Enterprise Ethereum Alliance.