47 Японських банків мають намір використовувати блокчейн-платформу rC Cloud

Консорціум з 47 японських банків, в числі якого такі великі фінансові організації? як Daiwa Bank, Mizuho Bank, Nomura Trust, Sumitomo Mitsui Trust і ORIX Bank, оголосили про успішне завершення тестування пілотного проекту на основі технології розподіленого реєстру платіжної платформи RC Cloud, заснованої на технологіях Ripple.

"За допомогою хмарної платформи RC Cloud внутрішні і міжнародні грошові перекази здійснюються набагато швидше і значно дешевше, ніж при використанні традиційних методів банків Європи та Північної Америки.

За допомогою протоколу Interledger, розробленого компанією Ripple , банки проводять платежі без відкритої трансляції даних в блокчейне ", - повідомляє Патрік Гріффін (Patrick Griffin), виконавчий віце-президент Ripple.

"Кілька банків планують почати використання платформа RC Cloud до осені 2017 року, - повідомляє директор SBI Ripple Asia Емі Йошикаву (Emi Yoshikawa). - Зараз вони переступили до обговорення правил і міжбанківських стандартів".

За її словами, основним мотивом створення даної платіжної платформи є той факт, що в Японії дуже дорогі внутрішні платежі - в п'ять або в десять разів дорожче, ніж в США.