247Exchange. com і MoneyPolo додали 400 000 локацій по всьому світу для купівлі та продажу Bitcoin

Міжнародний обмінний сервіс 247exchange. com і його партнер MoneyPolo ™, розвинена мережа термінових переказів, представляють інноваційний метод покупки і продажу Bitcoin з використанням миттєвих грошових переказів. Ця послуга доступна в більш ніж 400 000 локаціях (включаючи банки, магазини, поштові відділення, пункти обміну валют та ін.) В приблизно 130 країнах, включаючи країни колишнього СРСР. І щоб їй скористатися, не обов'язково навіть мати банківський рахунок, кредитну та дебетову карту.

Все, що необхідно - це мати готівку, посвідчення особи і відвідати один з майже півмільйона пунктів по всьому світу, щоб відправити або отримати миттєвий переклад. Конвертація готівки в біткоіни і навпаки ще ніколи не була такою легкою і швидкою.

"Наша глобальна мета - це зробити Bitcoin ближче до рядовим користувачам, і співпраця з MoneyPolo - це величезний крок на цьому шляху. В цілому, наша команда посилено працює над тим, щоб зробити процес покупки Bitcoin настільки ж простим, як, наприклад , поповнення балансу стільникового телефону. це певний виклик, але ми впевнені, що зробимо це! ", - каже засновник 247exchange. com (проекту групи компаній InterMoney Exchange) Антон Верещагін.

Про 247exchange

247exchange. com - це проект InterMoney Exchange ™, групи фінансових компаній. Сервіс пропонує різні способи введення, виведення та обміну криптовалюта (Bitcoin, Litecoin, Namecoin, Peercoin і ін.), Приділяючи особливу значення миттєвим методам.

"В кінці 2014 роки ми інтегрували в наш сервіс підтримку кредитних і дебетових карт в якості миттєвого кошти придбання біткойнов. Однак до теперішнього моменту у нас не було миттєвих способів виведення (і взагалі в усьому світі не так багато сервісів, що пропонують такі) . Судячи з відгуків наших клієнтів, їм по-справжньому не вистачало цієї опції. Як клієнтоорієнтована компанія, ми, зрозуміло, не могли ігнорувати це. Тоді ми зв'язалися з MoneyPolo і уклали багатообіцяючий партнерство. Я вірю, що це справжній прорив у сфері обмін а криптовалюта, який відкриває нові можливості для користувачів по всьому світу ", - додає виконавчий директор InterMoney Exchange Олексій Максименко.

Про MoneyPolo

MoneyPolo ™ є торговою маркою Mayzus Financial Services Ltd. Одним з основних напрямків роботи компанії є грошові перекази. Компанія почала платіжні операції з 2009 року і за цей час зарекомендувала себе як надійний і відповідальний партнер для близько 150 000 тисяч клієнтів. MoneyPolo має клієнтські офіси в Великобританії, Чехії, Монголії і на Філіппінах; представництва партнерів компанії охоплюють Європу, Азію, Латинську і Північну Америку, Африку і країни СНД. MoneyPolo співпрацює з такими міжнародними системами термінових переказів як Contact (Контакт), Unistream, Anelik (Анелік), Leader (Лідер), Blizko (Близько), PrivatMoney, Caspian і інші. MoneyPolo постійно збільшує набір своїх послуг і розширює мережу з більш ніж 400 000 власних та партнерських відділень по всьому світу.

Джерело


12. 05. 2015