21 Inc пропонує заробити біткоіни за мікроконсалтінг

минулої неділі компанія 21 Inc оголосила про запуск сервісу "Списки 21" (21 Lists), орієнтованого на взаємодію приватних осіб і організацій.

"Тепер будь-хто може з легкістю заробити біткоіни, виконуючи спеціальні оплачувані мікрозадачі", - повідомляється на сайті компанії.

Запуск "21 Lists"

"Сьогодні ми випускаємо новий великий реліз під назвою 21 Lists з функціоналом для приватних осіб і компаній", - пише керівник проекту Баладжи С. Шрінівасан, і додає:

"Ми надаємо приватним особам інструменти , що допомагають заробити в інтернеті, а компаніям - отримати швидкі відповіді на холодні розсилки, опитування і завдання ".

Для компанії це вже другий продукт такого характеру. "Запущена в лютому перша версія 21. co дозволила людям замінити публічну електронну пошту на захищений ящик, за доступ до якого необхідно платити гроші", - каже керівник компанії.

Перше пропозиція орієнтована на відомих осіб, у яких є можливість управляти трафіком на своїх сторінках (керівники, венчурні капіталісти і ангели-інвестори). З іншого боку, нові списки дозволяють всім людям, що володіє відповідними навичками, заробляти гроші з 21 Inc, не віддаючи трафік.

"Наша мета полягає в тому, щоб кожен підтверджений користувач 21 міг претендувати на присутність в одному або більше списків і отримувати оплачувані повідомлення і завдання, навіть не будучи відомим", - кажуть представники компанії.

Мікрозадачі для приватних осіб

Представники 21 Inc заявляють: "Списки представляють собою організовані групи учасників 21. co, об'єднаних загальною професією, навиком або соціальною мережею. Учасники списку отримують доступ до завданнями, розробленими спеціально для них".

Шрінівасан пояснив: "Заявку в списки 21 Lists може подати будь-який, після цього він отримає серію спеціальних оплачуваних мікрозаданій".

На даний момент, на сайті 21. co представлено близько 50 списків, у кожного з яких - власні критерії прийому. "Ми будемо збільшувати кількість списків", - зазначає керівник проекту. Прийняті кандидати отримують доступ до "стрічці новин", що представляє собою серію спеціальних завдань, що відправляються компаніями.

В одні списки потрапити простіше, в інші - складніше. Наприклад, володар біткоіни може подати заявку на присутність в списках, пов'язаних з біткоіни, що дозволить засновникам нових ICO і продуктів на базі розподіленого реєстру заплатити вам ще до моменту запуску. У той же час, технічні списки на зразок списку програмістів Javascript, заявляють, що їх кандидатами можуть стати тільки "фахівці, що володіють спеціальними знаннями в Javascript".

Компанія відзначає, що "всі кандидати повинні бути затверджені", а "підтвердження участі може ґрунтуватися на експертній оцінці, технічному вивченні або криптографическом тесті". Крім того, список учасників схильний постійній перевірці.

"Періодично учасникам можуть надсилатися перевірочні завдання з метою підтвердження їх належного статусу", - пояснює компанія.

За допомогою одного кліка компанії можуть відправляти масові повідомлення в кожен список, оплачуючи завдання відповіли.Шрінівасан розповів, що компанії Hellooffice і SSI вже користуються сервісом 21 Lists для відправки оплачуваних масових електронних повідомлень і проведення опитувань.

"Ці перші відправники отримують до 40-60% відповідей за умови участі 100-1000 користувачів, 90% респондентів зазвичай відповідають протягом 24 годин", - говорить він.

Яку суму можна заробити?

За словами представників 21 Inc, мікрозаданія, звані "мікроконсалтінгом", являють собою щось середнє між сервісом Mechanical Turk-style від Amazon і договірною роботою:

"В залежності від вибірковості списку 21. co, доступ до якого ви отримали , очікуваний дохід від певної серії щорічних мікроработ повинен складати від 10 до 1000 доларів в рік. Приєднавшись до кількох списками, ви може підвищити свій заробіток ".

Кожен список виплачує різні суми грошей, однак списки, які платять більше, є більш виборчими.