12 000 Бразильських магазинів почнуть приймати bitcoin

Партнерство між Snapcard, провайдером гаманців Bitcoin, і провідним бразильським стартапом мобільних платежів PagPop дозволило 12 000 бразильських підприємств приймати біткоіни. Торговці, які вже використовують PagPop, тепер можуть приймати цифрову валюту за умовчанням, без необхідності установки додаткового програмного забезпечення. Крім того, в Бразилії та інших країнах Латинської Америки, при оплаті кредитною карткою грошові кошти не надходять до торговця протягом 30 днів ... і комісія близько 5 відсотків. Це значно гальмує бізнес.

З оплатою в біткоіни продавці отримають кошти на наступний день, якщо мова йде про місц й валюті, або в режимі реального часу, якщо вони теж використовують Bitcoin ".

Компанія PagPop, заснована в 2006 році, дозволяє продавцям або постачальникам послуг приймати платежі по кредитних картах за допомогою смартфонів, планшетів і додаткових зчитувачів магнітних карт. Через точки продажу Snapcard, користувачі PagPop тепер можуть легко прийняти платежі в біткоіни від клієнтів і оплатити свої рахунки в бразильських реалах.

"Ми розглядали всіх учасників ринку", пояснив Майкл Данворт. "Добре, що ми знайшли PagPop. Вони справжні ентузіасти Bitcoin, так що розмова з ними виявилася результативною".

Snapcard є швидкозростаючим провайдером гаманців для біткоіни. Компанія обслуговує 25 000 продавців та понад 75 000 активних користувачів по всьому світу. У день обробляються платежі на суму понад $ 250 000, а зростання компанії місяць до місяця становить 70%.