$ 100, 000 За програмну платформу, яка може замінити bitcoin Foundation

17 травня Олівер Янссенс, один з ранніх адептів Bitcoin і мільйонер, опублікував в Reddit повідомлення, в якому повідомив про початок конкурсу, переможець якого може получчіть 100 000 доларів США за ідею, як можна обійтися без Bitcoin foundation.

Далі наведемо слова самого Олівера:

"Bitcoin foundation відіграв велику роль в протягом останніх двох років. На жаль, він почав створювати всередині себе архаїчну політичну систему, яка не в змозі працювати на співтовариство. Bitcoin є валютою Інтернет покоління. він повертає владу назад в руки народу. він не можна порівняти з організацією, яка працює з точністю до навпаки, ведучи непрозору політику прихованої еліти. Ми намагалися підштовхнути Bitcoin foundation до чистого і прозорого взаємодії протягом багатьох років, але безрезультатно. Тим часом вони приступили до створення ще більше політизованих структур всередині, наприклад, комітетів, які можуть бути доступні тільки знаючи потрібних людей. На конференції Bitcoin 2014 року, організованої цією ж організацією, я очікував побачити повну участь в ній через Інтернет і пряму трансляцію своїх заходів. особливо зустріч членів Bitcoin foundation, де вони, як передбачається, діляться інформацією між собою і розкривають свої плани на майбутнє. Замість цього рада директорів вирішила, що ця подія не має бути записано або транслюватися. Ми не маємо також ні найменшого уявлення про те, як витрачаються наші гроші. Тільки половина їх ради було обрано членами ком'юніті (група з приблизно 100 компаній), а недавно відбулося чергове надзвичайно спірне обрання Брока Пірса (Brock Pierce), який має відношення до кількох справах, пов'язаних з шахрайством і педофілією.Це потрібно зупинити.

Ми як інтернет-спільнота, не потребуємо в громадських діячів, щоб вирішувати, що добре для нас. Ми повинні припинити політиканство і зосередиться на проектах безпосередньо. Наприклад, нам потрібен проект для фінансування розробників клієнта Bitcoin. Нам потрібен проект, щоб мати лобістів у Вашингтоні, для боротьби з анти-Bitcoin лобістами від Mastercard, і щоб запобігти спробам знищення криптовалюта урядом. В принципі, нам не потрібен ще один посередник. Ми можемо зробити це самі. Тому я хочу оголосити сьогодні, що я організую конкурс і дам $ 100 тис. USD в біткоіни групі, яка може запропонувати кращу платформу, щоб це відбулося. Я маю на увазі систему, де відомі люди можуть висловити свою думку, де люди можуть пропонувати проекти, і де основні розробники можуть надавати свої плани з докладним описом функціональності, особливостей і вартості, і де ми можемо голосувати за впроваджується функціональність шляхом відправки біткоіни за своїм вибору. Це дозволить і команді розробників ядра розширюватися, будучи в стані наймати більше розробників для задач, які вже повністю профінансірованни. Може бути, ми навіть можемо прийти пізніше до систем, де кожен зможе працювати над функціональністю ПО, і при затвердженні основної команди, отримувати нагороду за це. Те ж саме стосується лобістів, ми будемо просто відправляти біткоіни того, кого вважаємо найбільш компетентним для роботи. Це дозволить Bitcoin рости і розширюватися зі швидкістю, якого вона заслуговує, а оцінки політизованих організацією, таких як фонди, не зможуть на це впливати.

Давайте звільнимо Bitcoin."Olivier.


Правила конкурсу:

- Брати участь може будь-хто
- Програмне забезпечення повинно бути з відкритим вихідним кодом
- Олівер оплатить початкові витрати на хостинг, поки проект не вийде на самофінансування.
- Reddit співтовариство може допомогти, голосуючи за найбільш сподобалися пропозиції
- в кінцевому рахунку рішення, хто стане переможцем прийме Олівер, але також будуть враховуватися всі голоси і зворотний зв'язок
- Крайній термін подачі заявок: 17 июня 2014 року в 12 : 00 по UTC

Джерело