10 Сервісів vPN, що приймають біткоіни

Одна з головних причин для покупки VPN - збереження конфіденційності своєї активності онлайн. Іронічно, що багато хто з тих, хто прагне зберегти свою історію пошуку і завантажень в таємниці, купують VPN за допомогою традиційних валют, використовуючи стандартні методи оплати.

Найчастіше покупка VPN здійснюється через PayPal або за допомогою банківської карти, а адже саме ці методи онлайн-оплати найлегше відстежити і визначити не тільки особистість того, хто здійснив покупку, але і отримати про людину багато додаткової приватної інформації.

Крім цього, при оплаті через PayPal або банківською картою варто пам'ятати про те, що кожен з цих способів має на увазі комісійний збір при купівлі, який виснажує доходи постачальників VPN, роблячи їх залежними від примх банків і законодавців.

Щоб позбавити традиційні фінансові інститути подібних доходів, а також для того, щоб домогтися максимальної конфіденційності при покупці VPN, багато хто воліє вибирати для здійснення подібних операцій анонімні методи оплати - наприклад, біткоіни. Якщо ви використовуєте всі можливості мережі біткоіни, такі як захищені гаманці і псевдоніми, то можете бути впевнені - транзакція не видасть вашу особистість.

Крім цього, біткоіни - децентралізований метод платежів. Це означає, що жодна корпорація, уряд або фінансова установа не зможуть припинити його роботу. Ну і нарешті - біткоіни швидкий, дешевий і безпечний - транзакції в мережі відбуваються швидко, комісії, як правило, набагато нижче, ніж у випадку з банківськими картами, а ступінь захисту операцій від шахрайства надзвичайно висока.

З усіх цих причин, кілька відомих постачальників послуг VPN сьогодні приймають платежі в біткоіни, а деякі з них і зовсім відмовилися від прийому банківських карт і інших способів оплати, крім криптовалюта.

Топ-10 сервісів VPN, які беруть біткоіни

1. TorGuard

Маючи більше 1250 серверів в більш ніж 42 країнах, TorGuard є одним з найбільш елітних постачальників VPN. Він працює навіть в країнах, де протоколи VPN фільтруються урядом, таких як Іран, Китай, Сирія та ОАЕ. Однак, у сервісу немає пробної версії програмного забезпечення і деякі вважають навігацію сайт TorGuard занадто заплутаною.

2. Private Internet Access

Відмінні риси цього сервісу - мінімалізм поряд з ефективністю. Ключові функції - блокування реклами, активація за допомогою одного натискання і швидка робота. Деякі користувачі при цьому відзначають деяку надмірність в дизайні інтерфейсу сервісу.

3. IPVanish VPN

Стабільна швидкість, простий інтерфейс, автоматичне перемикання IP-адрес - лише деякі переваги цього сервісу. Його використання трохи дорожче аналогічних рішень і, хоча його інтерфейс простий і зручний в роботі, візуальна складова залишає бажати кращого.

4. Express VPN

За допомогою універсального сервісу Express VPN можна легко отримати доступ до Netflix, BitTorrent і P2P. Незважаючи на те, що міжнародні завантаження здійснюються досить швидко, в цілому швидкість роботи сервісу нижче, ніж у аналогів. Крім цього, Express VPN, як і IPVanish - дороге задоволення.

5. VPNArea

Провайдер зареєстрований в Болгарії, розміщується в Швейцарії і працює в 54 країнах світу, включаючи Саудівську Аравію, Південну Африку та Росію. VPNArea надає необмежену пропускну здатність і можливість екстреного припинення роботи.При цьому, VPNArea неодноразово звинувачувався в незадовільному обслуговуванні клієнтів і низькій швидкості роботи в далеких краях.

6. Air VPN

Відсутність журналу операцій, переадресація портів та стабільне з'єднання роблять Air VPN фаворитом серед тих, хто хоче захистити свою конфіденційність. До недоліків сервісу можна віднести те, що він не пропонує безліч локацій на сервері, а його використання іноді може зажадати глибоких знань про конфігурацію VPN.

7. IronSocket

Сервіс простий і зручний в роботі, а його користувачам надається можливість завантаження настроюються відкритих параметрів VPN. Незважаючи на це, деякі його клієнти скаржаться, що у сервісу відсутні такі спеціальні можливості як екстрене припинення роботи і захист від витоку DNS.

8. Anonine

Цей VPN-провайдер може похвалитися перетасуванням IP-адрес, відсутністю обмежень і реєстрації. Однак деякі користувачі, як і в випадку з VPNArea, скаржаться на низьку якість роботи клієнтської служби.

9. SaferVPN

Завдяки спеціальному розширенню для Chrome, яке забезпечує додаткову конфіденційність, SaferVPN може похвалитися надійною роботою і приємним інтерфейсом. До недоліків сервісу можна віднести те, що він зберігає записи всіх дій і вимагає додаткової оплати для отримання більшої кількості з'єднань.

10. ShadeYou

ShadeYou простий у використанні, дозволяє здійснювати п'ять одночасних підключень, а то, що сервіс зареєстрований в Нідерландах, гарантує максимальну конфіденційність згідно із законом цієї країни. Деякі користувачі відзначали невеликі недосконалості на веб-сторінці провайдера, а також періодичне падіння швидкості роботи сервісу.