10 Бірж доводять платоспроможність в блокчейне bitShares

щонайменше 10 кріптовалютних бірж доводять свою фінансову спроможність в блокчейне BitShares. Про це розповів Кен Коуд, засновник "крипто-консалтингової" компанії BitShares Munich.

Кен розповів, що торгує на десяти біржах, не передаючи свої закриті ключі. Він пояснив, чому вважає, що для бірж вигідно відкривати свої книги заявок саме таким способом, і як він переводить свою зарплату в фіатной валюті прямим депозитом на Open Ledger для здійснення торгівлі.

Bitcoin. com (BC): Ви говорите, що біржі OpenLedger (CCEDK), BlockTrades, Poloniex, MetaExchange, Yunbi, BTC38, BTER, DACPlay, BunkerDEXі BANXв даний час "підтверджують свою фінансову спроможність" через блокчейн BitShares. Що це означає?

Кен Коуд (kК): Все біржі в мережі BitShares зберігають свої книги заявок в одному і тому ж блокчейне BitShares, де вони доступні для всіх. Тобто фактично я не передаю бірж контроль над своїми активами і, отже, не піддаюся ризику.

"Мої активи залишаються в моєму гаманці, в той час як я торгують точно так же, як якщо б я був присутній на їх біржі - так як сама біржа фактично знаходиться всередині блокчейна, отримавши доступ через мій гаманець ".

BC: Під час торгівлі ви зберігаєте свої закриті ключі - як це працює?

kК: Все біржі-учасники конкурують між собою на предмет надання вхідного інтерфейсу (онлайн гаманця), навчання і підтримки користувача, спеціалізованих продуктів і сервісів.

Але всі вони використовують один і той же внутрішній механізм торгівлі - той, який знаходиться всередині блокчейна BitShares.Той же самий, який може використовувати будь-яка людина, якщо він завантажить власний гаманець BitShares, ігноруючи всі біржі.

Однак непрофесійні користувачі можуть отримати доступ до своїх коштів через спеціальний онлайн гаманець, що надається біржею, що дуже схоже на інтернет інтерфейс звичайної централізованої біржі. Не важливо, чи використовуєте ви онлайн гаманець однієї з беруть участь бірж, або завантажили повну версію гаманця, у вас буде доступ до одного і того ж блокчейну.

BC: Які переваги ви маєте від того, що прийняли рішення використовувати свої книги заявок в якості біржі?

КК: Bitshares дає можливість кожній біржі "зберігати" реєструються у них клієнтів, відправляючи комісійні від цих клієнтів на біржу. Взаємодіючи на розподіленої ринковому майданчику з клієнтами всіх інших бірж, користувачі отримують доступ до більш серйозних майданчикам і велику ліквідність.

Таким чином, кожна біржа стає крупніше, ніж є насправді. Вісім маленьких бірж можуть виглядати як одна середня біржа, що відмінно підходить для залучення нових учасників на спеціалізовані ринки.

Тільки на цьому тижні приєднатися до BitShares висловили бажання біржі з восьми різних країн, і кожна з них має власний унікальний досвід, пристосований під свою мову і культуру.

Нові біржі постійно приєднуються. Схоже, що комбінована мережу з часом стане однією з найбільших бірж. І як тільки це станеться, для інших середніх бірж також з'явиться сенс приєднатися, щоб скористатися перевагами розподіленої мережі і склянок цін. Це схоже на сніговий ком.

BC: Ви заснували компанію BitShares Munich.Яке її призначення?

КК: Ми пропонуємо глобальні рішення на місцевому рівні. BitShares Munich доносить продукти і сервіси Smartcoin і Bitcoin до інвесторів і всіх тих, хто хоче спробувати свої сили в криптовалюта. Наша робота, як крипто-консалтингової компанії, полягає в тому, щоб знаходити найкращі рішення і допомагати клієнтам їх інтегрувати.

Ми створили системи розрахункових терміналів, банкомати, гаманці, і навіть реалізації децентралізованих медіа платформ, таких як Qora і Muse.

BC: Що привернуло вас на платформу BitShares?

КК: Мені подобається створювати успішні компанії, а для цього потрібно ефективність, низькі витрати, доступ до клієнтів по всьому світу і правильний маркетинг.

BitShares - це платформа, яка надає інструменти і оточення, що допомагає автоматизувати і децентралізувати кожен аспект бізнесу, в тому числі розрахунки з персоналом, юридичні послуги, бухгалтерський облік, маркетинг, залучення фінансів і, звичайно, грошові перекази.

BC: Які кроки повинна зробити біржа, щоб довести BitShares свою фінансову спроможність?

КК: Бірж не потрібно робити щось особливе, так як всі активи видно в блокчейне Bitshares, що досить для бухгалтерського обліку.

Єдине, що все ще представляє партнерський ризик - це будь-які випущені біржами активи, забезпечені їх репутацією. Блокчейн не може бачити, що забезпечує ці конкретні активи, але мережа дозволяє їм торгувати вільними від контрагентів активами в блокчейне на повністю вільному ринку.

BC: Ви говорите, що відправляєте свою зарплату в фіатной валюті прямо на біржу CCEDK за допомогою переказу SEPA. Як ви поступаєте далі - переводите її всю в BitShares або ж дієте по-різному, в залежності від ринку і ваших інвестиційних цілей?

КК: Після появи CCEDK я не часто користуюся послугами банків. Вся фіатная валюта, яку я отримую, відправляється за допомогою прямого депозиту на CCEDK, а після цього я можу торгувати в будь-який криптовалюта - bitEUR, bitUSD, Bitcoin, Qora або щось ще.

На OpenLedger я можу використовувати онлайн-гаманець або ж завантажений гаманець. Насправді, це не важливо, засоби миттєво переводяться в криптовалюта. Швидше за все, коли-небудь я автоматизує і цей процес, щоб євро конвертувалися в bitEUR відразу ж після надходження фіатной валюти.

На мою думку, традиційним банкам також слід додати цю операцію, інакше вони можуть виявитися не при справах.