08. 03. 2015: Перший Жіночий день, що відзначається спільнотою bitcoin

Для всіх жінок, які що-небудь чули про біткойнов, неділю 8 березня буде особливим днем. Протягом понад 100 років світ відзначає Міжнародний жіночий день, а тепер співтовариство Bitcoin святкуватиме перший щорічний жіночий день Bitcoin. Це проллє світло на інтеграцію і досягнення жінок в рамках спільноти, а також слугуватиме стимулом для жінок почати використовувати криптовалюта.

Недавнє опитування, зроблений 99bitcoins. com, показує, що жінки складають менше 8% користувачів Bitcoin, так що є великий простір для зростання і вдосконалення. Іншими словами, кращого часу для створення першого в історії жіночого дня Bitcoin не можна було і придумати. Основним спонсором цієї події стали такі компанії, як BitPay, Digital Currency Council, Bitcoin Foundation, TatianaCoin, ChangeTip, Chamber of Digital Currency і багато інших лідерів і члени спільноти.

Провідні Bitcoin фірми по всьому світу приєднуються до щорічного свята жінок. Громадські та приватні організації: Google, UN і Care International зібралися разом на Twitter і Facebook, в блогах і цифрових засобах масової інформації у зв'язку з Міжнародним жіночим днем, щоб підтримати успіхи і досягнення жінок в цифровому просторі. У цьому році темою дня буде гасло "Make It Happen".

Джерело


06. 03. 2015
Матеріал надав: Alex03